Jung Acreation ekskluzywny osprzęt elektryczny

Jung LS ZERO - nowoczesny, płaski design już dostępny

Autor     cze 29, 2017     Home , Jung Ocena: 5 / 5

Jung LS ZERO płaski

W dobie dynamicznie rozwijającej się technologii, producenci gniazdek i wyłączników elektrycznych dopasowują swoje rozwiązania do coraz bardziej wysublimowanych gustów odbiorców swojego asortymentu. Decydując się na nowoczesne gniazdka i wyłączniki elektryczne, z powodzeniem możemy przebierać wśród dziesiątek produktów dostępnych na rynku, jednak znacznie wśród nich wyróżnia się minimalistyczna i funkcjonalna seria Jung LS Zero.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową supernowoczesną propozycją płaskich gniazdek i włączników od firmy Jung, dedykowaną wnętrzom w których każdy detal ma znaczenie.

Design Jung LS Zero

Seria gniazdek elektrycznych Jung LS Zero reprezentuje klasyczny i funkcjonalny minimalizm. Zredukowana forma połączona z użytecznością i wszechstronnością sprawia, że LS Zero ustanawia designerskie trendy wykończeń instalacji elektrycznych. Ramka licuje się z okalającym ją materiałem, a co za tym idzie "spaja" się z otoczeniem. Umiejscowienie tego ultra nowoczesnego punktu elektrycznego nie jest przypadkowe, co widać od razu. Jednocześnie stonowana kolorystyka utrzymana w kolorach szarości dopełnia uniwersalizm serii.

Dzięki różnorodnym wariantom włączników i gniazdek LS Zero idealnie wpasuje się do każdego wnętrza, stanowiąc jego atrakcyjny wyróżnik i podbijając walory wizualne nie tylko ścian, ale również mebli.

Płaskie gniazdka i włączniki stanowią ponadczasową atrakcyjną formę. Płaskie, licujące się ze ścianą ramki, tworzą komplementarną kompozycję wpasowującą się do każdego rodzaju wnętrza, niezależnie od jego kolorystyki, materiału i rozwiązań architektonicznych. Ta sprawdzona seria osprzętowa oferuje wszystkie specjalistyczne typy łączników, gniazd i multimediów, takich jak RTV, LAN, USB, HDMI, Audio, Radia podtynkowe itd. Ponadto producent oferuje wszechstronną automatykę domową KNX, którą dopasuje do indywidualnych potrzeb klienta.

Kształt

Jung LS ZERO płaski włącznik

Płaski włącznik Jung LS ZERO

Spełniając najnowsze trendy w dziedzinie designu i architektury wnętrz, płaskie gniazdka i włączniki tworzone są na planie prostokątów i kwadratów. Zarówno niezwykle cienkie, symetryczne ramki, jak i stylowe elementy robocze posiadają zaokrąglone rogi i krawędzie, ułatwiające wizualne dostosowanie włączników i gniazdek do pomieszczeń.

Zastosowanie nieznacznych odstępów między elementami powierzchni roboczej harmonizuje konstrukcję nowoczesnych włączników światła i gniazdek, a także wpływa na ich walory użytkowe.

Montaż LS ZERO

Seria włączników i gniazdek LS Zero może być montowana w: betonie, płycie karton-gips, na tapetach, a także w meblach. Niezależnie od miejsca montażu, włączniki i gniazdka tworzyć będą spójną, atrakcyjną wizualnie całość.

Montaż w meblach

Włącznik w meblu

Dzięki płaskiemu, perfekcyjnie dopasowanemu montażowi w meblach seria, gniazdek i nowoczesnych włączników światła LS Zero od firmy Jung nie obciąża designu i konstrukcji mebli. Lekka i schludna forma elementów roboczych nie przyćmiewa topornymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi włączników i gniazdek. Po wykonaniu odpowiednich otworów wystarczy umieścić w meblach puszkę montażową, mechanizm i ramkę mocującą, aby zyskały niepowtarzalną funkcjonalność na miarę najnowszych trendów wykończeniowych.

Montaż w meblu polega na wyfrezowaniu odpowiedniego otworu w drewnie, oraz umocowaniu puszki instalacyjnej. Następnie osadzamy kolejno mechanizm, płaską ramkę, która licuje się z powierzchnią, oraz front mechanizmu. Tak spasowane elementy LS Zero gwarantują nowoczesne doznania estetyczne.

Montaż w ścianach z betonu i karton-gipsu

Decydując się na montaż gniazdek i włączników w betonie, konieczne jest zastosowanie dedykowanego adaptera mocującego, dzięki któremu możliwe będzie idealne połączenie produktu z podłożem. Adapter jest niewidoczny dla oczu użytkownika, a także umożliwia stosowanie ultra cienkich ramek, tak znacząco wpływających na atrakcyjność wizualną serii produktów Jung LS Zero.

Instalując osprzęt na ścianie z płyty karton-gips, również konieczne jest zastosowanie adaptera, który powinien mieć szerokość równą szerokości płyty G-K (12,5 mm). Co więcej, aby montaż był możliwy, konieczne jest posiadanie ściany złożonej z dwóch płyt karton-gips.

LS zero montaż w płycie karton gips

Producent posiada w swojej ofercie również ramki ozdobne z większym (3 mm) profilem, które dedykowane są do montażu na ścianach wyłożonych ozdobnymi tapetami. Nieznacznie wystająca ramka lekko oddziela się od tapety, tworząc dodatkowy efekt wizualny.

Parametry techniczne LS ZERO

Poniżej prezentujemy wymiary i kolorystykę serii włączników i ramek z serii Jung LS Zero.

Elementy robocze włączników elektrycznych  do montażu pionowego i poziomego wykonane zostały z termoplastiku w czterech wariantach kolorystycznych: białym (wysoki połysk), aluminium (lakierowany), stal nierdzewna (lakierowany), ciemny (lakierowany), klasyczny mosiądz (lakierowany). Posiadamy w ofercie włączniki 1,2 i 3-krotne.

Wersja

Wymiary

1-krotny

81 x 81 mm

2-krotny

81 x 152 mm

3-krotny

81 x 223 mm

 

LS zero wymiary

Ramki tynkowe do montażu podtynkowego zgodne z normą DIN 49073 przeznaczone zostały do montażu pionowego i poziomego. Znajdą u nas Państwo ramki 1,2 i 3-krotne. Poniżej prezentujemy poszczególne wymiary ramek.

Wersja

Wymiary

1-krotny

130 x 130 x 12,5 mm

2-krotny

130 x 201 x 12,5 mm

3-krotny

130 x 272 x 12,5 mm

 

LS zero wymiary montażowe

LS zero wymiary montażowe

Komentarze

Zaloguj się lub zarejestruj aby publikować

Top