Jung Acreation ekskluzywny osprzęt elektryczny

Gniazdka i włączniki w stylu Retro

Autor     mar 16, 2017     Home , Fontini Ocena: 5 / 5
Gniazdka Retro

Prezentujemy Państwu niesamowite, ręcznie produkowane gniazdka i włączniki w stylu retro Fontini. Nasza oferta to trzy wyselekcjonowane serie pochodzące wprost ze słonecznej Hiszpanii. Z dumą prezentujemy serię Fontini Garby, Garby Colonial oraz Dimbler.

Wierzymy, że tak jak my, odnajdą Państwo w prezentowanym asortymencie piękno wzornictwa i najwyższą jakość wykonania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kolekcja Fontini Garby

Gniazdka i włączniki z kolekcji Garby to szeroki wachlarz produktów dostosowanych do każdego wnętrza, designu oraz gustu. Fontini Garby odznacza się cylindryczną, obłą budową. Czas oczekiwania na realizację zamówienia waha się między 7 a 21 dniami. Po złożeniu zamówienia hiszpańscy rzemieślnicy rozpoczynają pracę nad Państwa gniazdkami i włącznikami. Dzięki temu otrzymują Państwo gwarancję najwyższej jakości i niepowtarzalności.

Włącznik porcelanowy fontini
włączniki porcelanowe fontini


Wzornictwo, które urzeka

Fontini porcelanowe gniazdka

Ta niepowtarzalna seria produktów tworzona jest przez hiszpańskich wirtuozów z najszlachetniejszego gatunku porcelany. Każdy detal osprzętu został dopracowany ręcznie z najwyższą starannością. Z zewnątrz wygląd klasyczny, przypominający włączniki sprzed kilkudziesięciu lata, a w środku nowoczesny i niezawodny mechanizm spełniający wszystkie standardy. Korpus włączników i gniazdek wykonywany jest z porcelany czarnej, białej i reggia. Na korpusie wykonywane są wzory wprost z prowansalskich regionów. W serii znajdują się również konstrukcje o jednolitej kolorystyce, bez wzorów.

Pstryczki i pokrętła wykonywane są z niklu i stylizowane na porcelanowe, złote, antyczny brąz, postarzane, czy miodowe drewno. Odnajdź własną kompozycję gniazdek i włączników retro z serii Garby.  

Wszechstronność w każdym calu

Seria Garby składa się ze wszystkich standardowych mechanizmów wykorzystywanych w konwencjonalnych domowych instalacjach elektrycznych nn. W skład serii Garby wchodzą między innymi: przełączniki jedno- i dwubiegunowe, dzwonkowe, krzyżowe, gniazdka 230 V, gniazdka telefoniczne, TV, gniazda danych i wiele więcej. Poszukują Państwo innych konstrukcji? Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi ekspertami.

Garby została stworzona do montażu natynkowego, jednak możliwy jest również montaż w puszce fi 60 z zastosowaniem porcelanowej lub drewnianej ramki.

Włącznik porcelanowy podwójny
Włącznik fontini podwójny

Kolekcja Fontini Garby Colonial

Fontini Garby Colonial to seria płaskich włączników i gniazdek skomponowana z najwyższej jakości materiałów. Garby Colonial jest kolejną kolekcją wykonywaną ręcznie przez hiszpańskich rzemieślników. Czas realizacji zamówienia wynosi od 7 do 21 dni.

Wzornictwo słonecznej Prowansji

Bogactwo wzornictwa, połączeń między porcelaną, drewnem, niklem oraz najróżniejszym wykończeniem powłok pstryczków, guzików, włączników i korpusów sprawiają, że seria Garby Colonial w każdym calu oddaje klimat prowansalskich włości, jednocześnie elastycznie dopasowując się do każdego wnętrza.

Garby Colonial włącznik klasyczny
Garby Colonial włącznik czarny klasyczny
Gniazda klasyczne z porcelany

Podtynkowa różnorodność

W skład serii wchodzą między innymi: jednobiegunowe, dwubiegunowe, krzyżowe, dzwonkowe włączniki retro, gniazdka telefoniczne, TV i retro gniazdka 230 V. Seria Garby Colonial przeznaczona jest do montażu podtynkowego w standardowej puszce elektrycznej o średnicy fi 60. Mechanizmy ON/OFF standardowo wykonane są w wersji jednobiegunowej, jednak możliwe jest zamówienie innego mechanizmu.

Garby Colonial to jednocześnie odważne, jak i stonowane łączenie trzech tworzyw o niepowtarzalnym uroku: drewna, porcelany oraz metalu.

Kolekcja Fontini Dimbler

Seria Fontini Dimbler to seria włączników ze starannie dopasowanych szlachetnych materiałów. Włączniki dźwigniowe Dimbler wykonane są ze stali szczotkowanej lub złoconej, mosiądzu, a także najwyższej jakości białej porcelany.

Włącznik z dźwigienką
Włączniki dźwigniowe

Idealne uzupełnienie kolekcji Garby i Garby Colonial

Mocne wzornicze nawiązanie sprawia, że seria Dimbler doskonale uzupełnia się z kolekcją włączników i gniazdek retro Garby i Garby Colonial. Uzupełnienie wykwintnego prowansalskiego stylu wysokiej klasy włącznikami retro nada pomieszczeniom prawdziwie unikalnego charakteru.

Prostota montażu i wzorniczy minimalizm

Włącznik złoty z dźwignią

Włączniki Dimbler dedykowane są do montażu naściennego, bez wykorzystywania puszki elektrycznej. Możliwy jest również montaż w instalacjach ze standardowymi puszkami o średnicach fi 60. Włączniki Dimbler występują głównie w wersji jednobiegunowej, jednoobwodowej ON/OFF. Możliwa jest również realizacja zlecenia na inny typ mechanizmu. W tym celu zachęcamy do skontaktowania się z nami.

Design dopasowany do każdego wnętrza

Fontini Dimbler dedykowane są każdym wnętrzom. Idealnie wpasują się w charakter pomieszczeń rustykalnych, retro, industrialnych czy loftowych. Różnorodność asortymentu, jego konstrukcji i designu sprawia, że włączniki Dimbler dostosują się do każdego gustu.

Komentarze

Zaloguj się lub zarejestruj aby publikować

Top